top of page

Jitka  Masek

Dipl.-ing. (architektura)

Certifikovaná lektorka ZHQG a DAOHEARTS TAIJI

Certifikovaná Qi Gong terapeutka

Většinu života jsem strávila v zahraničí a posledních 18 let působím  opět také v České Republice.

Harmonické soužití s přírodou, se společností a našimi bližními mě  bylo již od dětství důležité a tajemství našeho bytí mě přitahovalo od mládí.

Zabývala jsem se s východními filosofiemi a meditací, od mládí jsem cvičila jógu, kterou jsem také dlouho učila. Posléze k józe přibylo také Tai Chi a tichý Qi Gong. 

V roce 2005 jsem certifikací ukončila dvouleté studium rehabilitačního systému Gyrokinesis, který spojuje mimo jiné prvky z Qi Gongu, Tai Chi a Jógy.  Absolvovala jsem také jednoroční kurz TAO léčení, kurzy léčení pomocí metody Metamorfóza, a jiné metody...

Zhi Neng Qi Gong jsem začala cvičit a studovat v roce 2009 u různých učitelů, mimo jiné také v Číně a neustále prohlubuji své znalosti ZHQG a u různých učitelů a mistrů ZHQG ve světě.

V roce 2012 jsem také začala dálkově studovat Qi Gong terapii a holistickou terapii obsahující Tradiční Čínskou Terapii u učitele ZHQG a terapeuta Ooi Kean Hina a u terapeutky Pei See Sew v Malajsii. Koncem roku 2015 jsem během dlouhého studijního pobytu v Malajsii studium zakončila certifikací. Ale i nadále pokračuji ve studiu a rozšiřuji své schopnosti vnímání a léčení.

Již více jak 30 let průběžně poskytuji podporu nemocným na jejich cestě k uzdravení. Především pomocí léčení energií, Qi Gongem, homeopatií a Bachovy květové terapie. I nadále se vzdělávám  v oblasti léčení a věnuji se prohloubení svých  znalostí a zkušeností v těchto oblastech u různých terapeutů a homeopatů v Evropě. 

 

SEMINÁŘE A KURZY:

Vedu semináře a kurzy Qi Gongu/Zhi Neng Qi Gongu a TaiJi.

Organizuji semináře s mistry a učiteli Qi Gongu z Číny a z jiných zemí.

 

ŠKOLA ZHI NENG QI GONGU 

Založila jsem školu Zhi Neng Qi Gongu pro instruktory

s možností certifikace jako instruktor.

Výuka pro studenty ZHQG je obohacena výukou

lektorů ze zahraničí a  mistry Qi Gongu z Číny.  

 

INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINK A KOUČING

Nabízím také možnost individuálního koučinku pro zdraví, individuální trénink Qi Gongu a také terapeutický trénink při nejrůznějších onemocněních.  

 

JINÉ AKTIVITY 

Mimo již zmíněné aktivity jsem se až do nedávna s radostí věnovala také mému povolání projektantky a architektky.

Kromě toho maluji,

vytvářím skulptury z keramiky a z kamene

a píši básně.   

klidná mysl vede

do hloubi srdce

bottom of page